Dołącz do zespołu P+S

Rok 2021 zaczął się dla Grupy Projekt- Solartechnik bardzo intensywnie pod względem projektów rekrutacyjnych. Poszukujemy nowych osób do działów wykonawczych, projektowych, handlowych oraz ofertowych. W przypadku stanowisk stacjonarnych, oferujemy pracę w jednym z naszych kilku biur na terenie Polski. Stanowiska mobilne wyposażane są w samochód służbowy wraz z kartą paliwową, aby podróże biznesowe mogły być całkowicie bezstresowe. Zależy nam na osobach z doświadczeniem w branży fotowoltaicznej lub blisko związanej z tym zagadnieniem, ale na niektórych stanowiskach jesteśmy gotowi wyszkolić oraz wdrożyć osoby bez doświadczenia. Nie ulega wątpliwości, iż branża PV jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych kierunków zawodowych w Polsce, więc zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

Kiedy prześlesz do nas swoje CV trafi ono do weryfikacji i sprawdzimy czy informacje o Tobie pasują do wymagań stanowiskowych.
W pierwszym etapie nasz HR-owiec skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu przeprowadzenia krótkiego wywiadu. Możesz spodziewać się pytań o powód aplikacji i prośbę o przedstawienie swojego doświadczenia zawodowego. Dowiesz się również więcej o naszej firmie oraz o wyzwaniach, jakie będą czekały na Ciebie na stanowisku, na które aplikujesz.
Drugi etap to spotkanie w jednym z naszych biur lub w formie online z HR oraz z Managerem/Dyrektorem danego działu.
Następnie podejmujemy decyzję i informujemy o niej wybraną osobę. Kontaktujemy się również z pozostałymi kandydatami, aby wiedzieli, jak wygląda ich sytuacja w procesie rekrutacyjnym.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego teamu zaglądaj regularnie tutaj.