Fotowoltaika dla Biznesu

Wizja, doświadczenie, entuzjazm
Jesteśmy liczącą się w Europie spółką specjalizującą się w kompleksowych instalacjach fotowoltaicznych, czego wyrazem są wybudowane przez nas farmy słoneczne o łącznej mocy ponad 300 MW w 15 krajach.

Chcemy być partnerem z wyboru dla sektora biznesowego i grupą ekspercką specjalizującą się w inicjowaniu i prowadzeniu projektów fotowoltaicznych o wysokiej stopie zwrotu.

Poprzez połączenie naszego know-how z przedsiębiorczością klientów chcemy maksymalizować nasz udział w procesach inwestycyjnych w energię solarną.

Technicznie, organizacyjnie i logistycznie jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom, począwszy od etapu projektowania, poprzez budowę instalacji „pod klucz”, aż po obsługę posprzedażową.
Projekt bez tytułu (11)Jakie korzyści płyną z instalacji fotowoltaicznej dla Biznesu?


stabilne koszty energii

wzrost cen rynkowych energii elektrycznej nie ma wpływu na produkcję ze źródeł odnawialnych

dodatkowy dochód

możesz sprzedać energię elektryczną z powrotem do sieci

poprawa reputacji firmy

klienci i interesariusze cenią sobie zaangażowanie w zrównoważony rozwój

dotacje na energię

możliwość uzyskania dofinansowania do planowanej inwestycji


 

Zapraszamy do kontaktu

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

   

   
  z26262934V,Oczyszczalnia-Sciekow-na-Hajdowie--Farma-fotowolra

  Dane kontaktowe  Barlickiego 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  +48 44 712 23 27
  biuro@projekt-solartechnik.pl

  Lokalizacja  RODO  Administratorem Państwa danych osobowych jest Projekt Solartechnik z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, pod adresem ul. Barlickiego 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.

  Pełna treść polityki prywatności, zawierająca wszelkie informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (dalej „RODO”), dostępna jest tutaj.

   

  PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Barlickiego 2, 97-200 w Tomaszowie Mazowieckim wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym, pod numerem KRS 0000468833, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP: 7732473517, numer statystyczny REGON: 101590762, o kapitale zakładowym pokrytym w całości w wysokości 105 000,00 zł.