Development

Projekt-Solartechnik Development to stabilna pozycja na rynku, dynamiczny rozwój, kompleksowe wykonawstwo i szybka realizacja projektów, za którymi stoją najlepiej wyspecjalizowani ludzie w branży.

Czym zajmuje się Projekt-Solartechnik Development?

Głównie rozwojem projektów od początku istnienia grupy w Polsce, czyli od 2010 roku. Przez co jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych jednostek specjalizujących się w przygotowaniu projektów farm fotowoltaicznych od fazy pozyskania gruntu, aż po uruchomienie gotowej instalacji.

Rok 2020 był czasem wielu sukcesów, na które złożyło się między innymi ponad 80 zwycięskich ofert w aukcji OZE.

Co jest w obszarze naszych zainteresowań?

Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie zaawansowania i zaproponowaniu za nie najlepszych cen.

Planujemy pozyskać do współpracy biura projektowe oraz deweloperskie.

Poszukujemy również niezacienionych gruntów o powierzchni od 1,5 do 500 ha. Na działce lub w jej pobliżu powinna przebiegać linia średniego lub wysokiego napięcia, która umożliwi podłączenie gotowej elektrowni do sieci elektroenergetycznej. Istotna jest również kwestia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz odpowiedniego zapisu umożliwiającego uzyskanie warunków przyłączeniowych i prawomocnego pozwolenia na budowę.

W przypadku gdy grunt nie jest objęty MPZP, ważna jest odpowiednia klasyfikacja gruntu (4-6). Oferujemy pewność stałego przychodu przez okres 29 lat. Przygotowaliśmy konkurencyjne warunki współpracy, a proponowane stawki zaczynają się od poziomu 10.000 zł/ha/rok.

Zapraszamy do kontaktu

Osoby i firmy zainteresowane współpracą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z dyrektorem handlowym Projekt-Solartechnik Development Adamem Goj pod numerem +48 530 478 530 lub adresem: projekty@projekt-solartechnik.pl

Dane kontaktoweBarlickiego 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

+48 44 712 23 27

biuro@projekt-solartechnik.pl

LokalizacjaRODOAdministratorem Państwa danych osobowych jest Projekt Solartechnik Group. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, pod adresem ul. Barlickiego 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.

Pełna treść polityki prywatności, zawierająca wszelkie informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (dalej „RODO”), dostępna jest tutaj.