Mikroinstalacje

 

Jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w instalacjach fotowoltaicznych w Europie Środkowo- Wschodniej. Posiadamy specjalną komórkę dedykowaną mikroinstalacjom słonecznym.Dlaczego warto?


1
Realizacja mikroinstalacji nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę
2
Produkcja energii elektrycznej z mikroinstalacji nie wymaga koncesji
3
Brak opłaty przyłączeniowej do sieci oraz kosztów montażu licznika dwukierunkowego
4
Odliczenie kosztów realizacji od podstawy opodatkowania

DCIM100MEDIADJI_0033.JPG

Jak przebiega inwestycja?


Etap 1. Dofinansowanie.
Zaczniemy od pomocy przy pozyskaniu dofinansowania - w formie dotacji lub pożyczki, z aktualnie realizowanych programów pomocowych dla prosumentów (ze środków NFOŚiGW, Energia Plus, Programów Regionalnych lub innych). Chcemy mieć pewność, że – jako Producent Zielonej Energii - uzyskacie Państwo jak największe wsparcie finansowe dla swojej inwestycji.
Etap 2. Dobór instalacji.
Przeprowadzimy analizę zapotrzebowania na energię elektryczną, określimy optymalną moc instalacji i zaproponujemy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.
Etap 3. Dokumentacja techniczna.
Nasi inżynierowie wykonają pomiary i przygotują projekt inwestycji, uwzględniając zarówno lokalizację przedsięwzięcia, uwarunkowania architektoniczne i konstrukcyjne obiektu, jak i Państwa propozycje. Przywiązujemy też dużą wagę do estetyki projektu– po prostu chcemy, by instalacja, którą wykonamy, była nie tylko nowoczesna i bardzo wydajna, ale też atrakcyjna wizualnie.
Etap 4. Montaż.
Po ustaleniu z Państwem dogodnego terminu przyjazdu naszych specjalistów wykonamy montaż instalacji w czasie nie dłuższym niż 48 godzin.
Przed rozruchem elektrowni zadbamy o stronę formalną związaną z jej odbiorem technicznym oraz poinformujemy o 25 latach gwarancji wydajności energetycznej modułów PV.

Dane kontaktoweBarlickiego 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
+48 44 712 23 27
biuro@projektsolartechnik.com

LokalizacjaRODOAdministratorem Państwa danych osobowych jest Projekt Solartechnik z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, pod adresem ul. Barlickiego 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki.

Pełna treść polityki prywatności, zawierająca wszelkie informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (dalej „RODO”), dostępna jest tutaj.

 

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Barlickiego 2, 97-200 w Tomaszowie Mazowieckim wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym, pod numerem KRS 0000468833, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP: 7732473517, numer statystyczny REGON: 101590762, o kapitale zakładowym pokrytym w całości w wysokości 105 000,00 zł.