Oferta specjalna podczas Centralnych Targów Rolniczych

Oferta specjalna podczas Centralnych Targów Rolniczych

Zapraszamy na stoisko Projekt Solar Technik na Centralnych Targach Rolniczych.

Spotkajmy się, wypijmy razem dobrą kawę i ustalmy, jak możesz zarabiać na swoim gruncie lub obniżyć koszty zużycia energii.

Centralne Targi Rolnicze to dynamicznie rozwijające się wydarzenie branży rolniczej dla pasjonatów usług specjalistycznych wspierających produkcję, przetwórstwo, sprzedaż i dystrybucję towarów rolno-spożywczych. To targi skoncentrowane na agrobiznesie, instytucjach je finansujących oraz urządzeniach stosowanych w rolnictwie, sadownictwie oraz produkcji zwierzęcej.

Dla przedstawicieli Projekt Solartechnik obecnych na wydarzeniu to doskonała okazja do rozmów z właścicielami gruntów oraz reprezentantami przedsiębiorstw i przemysłu energochłonnego. Zapraszamy na nasze stoisko także osoby zainteresowane poszukiwaniem i sprzedażą gruntów oraz gotowych projektów fotowoltaicznych.

Zapraszamy w dniach 26-28 listopada 2021 r.

piątek  9:00 – 17:00

sobota 9:00 -17:00

niedziela 9:00-  15:00

Stoisko Projekt Solartechnik mieści się w Hali F, nieopodal wejścia do Hali E. Wchodząc do hali głównym wejściem należy skierować się w prawo i iść cały czas prosto. Stoisko F2.02a znajduje się pod koniec hali, po lewej stronie.

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo (Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn). Bilet dla wszystkich odwiedzających z branży jest darmowy po wcześniejszej rejestracji online lub w biurze obsługi targów. Bilet wstępu dla osób spoza branży kosztuje 30 zł.