Szukamy projektów pv

Rozwój i zakup projektów na różnym etapie zaawansowania stały się jedną z kluczowych gałęzi funkcjonowania Projekt Solartechnik Group. Przedsiębiorstwo powołało jednostkę dedykowaną tej właśnie specjalizacji.

W ciągu minionych dwóch lat niemal 50 projektów przygotowanych przez ekspertów pracujących dla Projekt Solartechnik Group zostało zakwalifikowanych do systemu aukcyjnego. Jednym z głównych celów powołania nowej jednostki jest znaczące zwiększenie tego wolumenu.

Aby to osiągnąć, specjaliści pracujący dla Projekt Solartechnik Group, poza rozwojem własnych projektów, przygotowali również budżet na zakup projektów dostępnych obecnie na rynku. Firma deklaruje gotowość do pozyskania projektów fotowoltaicznych na każdym etapie zaawansowania.

Nowa jednostka będzie również odpowiedzialna za koordynowanie współpracy z podmiotami zewnętrznymi, takimi jak np. biura deweloperskie, które również są zaproszone do współpracy.

Powołanie biura rozwoju projektów jest naturalną kontynuacją dotychczasowych działań spółki. Przypomnijmy, że Projekt Solartechnik Group to jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Polsce działających na krajowym rynku odnawialnych źródeł energii.

Głównym profilem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo farm fotowoltaicznych. Łączna moc zrealizowanych instalacji przekracza 300 MW.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą lub sprzedażą projektów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Projekt Solartechnik Group pod numerem +48 530 478 530 lub adresem: a.goj@projekt-solartechnik.pl